De oranjevlaggetjes in de Cronjéstraat zijn verschoten en zijn nu (terwijl de poulefase amper op de helft is) Braziliaans geel. Dat meldt Grote Broer het HD.
Nee, dan houdt deze oranje urinoirmat cum doeltje en wedstrijdbal zich, onder zwaardere omstandigheden, aanmerkelijk beter! In de Herensociëteit aan de Zijlweg. De voltallige eenpersoons RaDa-reda stond ‘m een al een tijdje te besproeien (de gedachten in een ander werelddeel dan Zuid-Afrika) toen het doordrong wat een opgelegde scoringskans zich hier voordeed.
Mae West toonde geen enkele interesse in mannen die de bril besproeiden. Gevraagd naar een verklaring antwoorden ze “well i mean, such a big hole”
Voor de geïnteresseerden (en dat is niet iedereen) het balletje zit helaas vast. Marius, draag jij je fototoestel echt altijd mee?