Het Stationsplein houdt!
En daaronder zit de nieuwe fietsenkelder – op deze foto achter het blauwe afdekzeil.
Wie nieuwsgierig is naar het nieuwe onderaardse EN van de oude Bach houdt: vrijdag 10 december gaat het blauwe doek open voor Suzanne Groot (viool) en Dienke Bakker (altviool).
Van 19.00 tot 19.30 uur. Toegang gratis!
Ik hoorde net dat de INGANG van het concert aan de kant van de Janstraat is! Dus vlakbij de hoofdingang van het station!Weest U allen Welkom!
@Suzanne: hopelijk is het vrijdag minder koud dan afgelopen zaterdag in de kerk toen je daar solo speelde. Trek toch die dikke jas maar weer aan.
@Adrie; de wollen vesten zijn al uit de kast getrokken.Alhoewel na de repetitie vandaag in de kelder het aangenamer aanvoelde dan in de Bavo.Het wordt weer een mooi concert! En de akoestiek in formidabel!!!!Zin in!
@Suzanne, jij en Sylvia waren top zaterdag in de oude Bavo, daarom heb ik weinig van de kou gemerkt. Jammer dat ik er morgen niet bij kan zijn.